ŞAHIS ASANSÖRLERİ
Herhangi bir yapı inşaasında üzerinde durulması gereken en önemli husus mutlaka asansör olmalıdır. Çünkü bina yapım aşaması tamamlandıktan sonra herhangi bir değişiklik gerektiğinde bunu rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Peki binanıza uygulanmış olan herhangi bir asansöre bunu yapabilir misiniz? Kesinlikle hayır.

Hızla artan nüfusa paralel olarak sayıları da aynı hızla artan yüksek katlı binalarda asansörler, çalıştıkları yapıların en önemli tesisleridir.Şahıs asansörleri; konutlarda 240 kg' dan 1000 kg'a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde(otel, hastane,iş merkezi) 630 kg' dan 1600 kg'a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir. 3 ila 21 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen şahıs asansörlerinin anma hızları da binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,40 m/sn ile 2.5 m/sn hızları arasında değişebilir.

Biz ARI Asansör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak uzman kadromuzla sizlere en güvenilir, en kaliteli ve de en uygun çözümü sunmak için sürekli yeni çözümler geliştirmekteyiz. Teknolojik gelişmelerin paralelinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için hiç durmadan yeni projelerimizle hizmetinizde olmak bizlerin en büyük gurur kaynağıdır. Arılift olarak Sakarya Asansör, İzmit Asansör, Kocaeli Asansör, Asansör Bakımı, Gebze Asansör, Bursa Asansör ve bir çok ilde çalışmalarımız hızla devam etmektedir.
Web Tasarım
Marjin.Net