AZ ZAMANDA, ÇOK VE BÜYÜK İŞLER YAPTIKH er gün milyonlarca hayat taşıyoruz. Amacımız; insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emmniyetli, konforlu ve güvenilir hale getirmektir. Projenizin konsepti ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen tasarımlarımız, bugünü geleceğe taşıyan akıllı teknolojilerimiz, yenilikçi, yeşil ve güvenli ürünlerimizle hayatın her alanında, yüzlerce farklı noktada insanla buluşuyoruz.

Türkiye'nin batısından doğusuna bir çok ilde hizmet veren Arılift Systems, asansör ve yürüyen merdiven montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümlerimiz ve imza attığımız dev projelerle, kısa zamanda adından söz ettiren, güçlü firmalardan biri haline gelmiştir.. Kocaeli'nin en büyük, Türkiye'nin ise en saygın asansör firmalarından biri olan Arılift Systems, marka değerini ve güvenilirliğini, faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde aynı özenle korumaya devam etmektedir..

Bizler, Arılift Systems olarak, 2004'den günümüze bu değerli markayı ülkemizle buluşturmanın sorumluluğunu gururla taşıyoruz.

Misyonumuz; Günümüz teknoloji çağında, yüksek yaşam standartlarına sahip; kalite, güven ve hızlılığın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Arılift ailesi olarak; tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz; Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu, teknolojiye ayak uyduran, çevresine ve rakiplerine saygılı, gelişime ve değişime açık; kendi uzmanlık alanında kendine has yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, lider ruhuna sahip, tüm Türkiye’nin en başarılı ve en çok tercih edilen firması olmak.

“ Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur. ”

KALİTE POLİTİKAMIZ & BELGELERİMİZ
VİZYON VE STRATEJİ

VİZYON VE STRATEJİ

İşimiz Dünya'nın en iyi şehirlerini yapmaktır..

Asansör sektörü Türkiye'nin yükselen yıldızı olmaya adaydır. Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal-uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup, asansörlerde güvenlik ve kalite arayışı ön plana çıkmıştır. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır.

BİZE ULAŞIN
Az zamanda, çok ve büyük işler başardık. Projelerimiz