Ürünlerimizin enerji kullanımını hesaplıyor ve yeşil binaların inşa edilmesini destekliyor ürünlerimizi bu hassasiyetle seçiyoruz. İnsan ve doğanın uyum içerisinde var olmasını sağlayan yeşil teknolojiler kullanmaya, lobal enerji yönetimi standartlarının kullanılmasına işlev ve verimlilik kadar önem veriyor, Çünkü biz hayatı bütünüyle sahipleniyoruz.

Asansörde kesintiye SON !

Bir asansör enerji kesintisinde 200 kere hareket edebilir mi?
%70'den fazla enerji tasarrufu mümkün mü?
230 V ve yukarı taşıma kapasitesi 1250 kg tek faz giriş seçeneği

Her asansör motoru tam yükle aşağıya ve az yükle yukarı çıkarken frenleme modunda generatör olarak çalışır. Klasik asansörlerde, asansör motorunun sık sık frenleme modunda ortaya çıkardığı enerji sürücüye takılan direnç üzerinden yakılarak tüketilir. "Green Motion" Akıllı kartı ise ortaya çıkan bu enerjiyi, dirençte yakmak yerine akü sistemine verir ve bu enerji asansör moor olarak çalıştığında bedelsiz olarak kullanılır. Bu sayede SQML Dişlisiz Asansör Motorumuz ve Green Motion ile %70'den fazla enerji tasarruf edilir.

VİZYON VE STRATEJİ

Green Motion Çalışma Prensibi

Green Motion Akıllı Asansör Enerji Yönetimi, SQML Dişlisiz Asansör Motoru, asansör sürücüsü, 320 V, 7 Ah akü grubu ve bir akıllı Green Motion kartından oluşur. Bu kart ve asansör sürücüsü 220 VAC monofaze şebekeye bağlanır. Akü grubu akıllı kat üzerinden sürücünün DC barasına bağlanır. Bu sayede motorumuz şebeke gerilimi olmasa da çalışır.

VİZYON VE STRATEJİ

%70 Enerji Tasaruufu

Her asansör motoru tam yükle aşağıya ve az yükle yukarı çıkarken frenleme modunda generatör olarak çalışır. Klasik asansörlerde, asansör motorunun sık sık frenleme modunda ortaya çıkardığı enerji sürücüye takılan direnç üzerinden yakılarak tüketilir. Green Motion Akıllı Kartı ise ortaya çıkan bu enerjiyi, dirençte yakmak yerine akü sistemine verir ve bu enerji asansör motor olarak çalıştığında bedelsiz olarak kullanır. Bu sayede SQML Dişlisiz Asansör Motorumuz ve Green Motion ile %70'den fazla enerji tasarrufu edilir.

GREEN MOTION İLE VE SADECE SÜRÜCÜ ÜZERİNDEN

FARKLI YÜKLERDE ENERJİ TÜKETİMİ